11.3 C
Nowy Jork
piątek, wrzesień 30, 2022

Buy now

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Hits: 0

Najnowsze posty

Edyta Górniak walczy o zdrowie. Jej ciało wysiada

Hits: 83

Edyta Górniak przeżyła niewyobrażalną traumę, która odbiła się na jej zdrowiu. Wokalistka zmaga się teraz z naprawdę poważnymi problemami ze strony ciała. 49-latka robi wszystko, by się z nimi uporać.
Edyta Górniak od początku pandemii w Polsce jest gorącą orędowniczką nieszczepienia się i naturalnej walki z wirusem. To sprawia, że wiele osób patrzących na świat z punktu widzenia nauki sprzeciwia się takim wizjom piosenkarki i darzy ją obecnie znaczną antypatią.
Edyta Górniak jest w ciężkim stanie
Jakby trudnego życia Edyty Górniak było mało, artystka przeszła ostatnio przez niemałą traumę. Dowiedziała się, że jej partner nie tylko ją zdradził, ale również będzie miał dziecko z inną. To wydarzenie odbiło się nie tylko na psychice gwiazdy, ale również na jej zdrowiu fizycznym.
Wydaje mi się, że ja poukładałam już wszystko w sobie. Natomiast moje ciało choruje. I to bardzo długo już.
Piosenkarka zaznacza przy tym, że nie zamierza korzystać z terapii, ale ma nadzieję, że poradzi sobie sama.
Od momentu, w którym partner Edyty Górniak tak strasznie ją zawiódł, mijają już ponad dwa lata, ale ciało piosenkarki dopiero teraz odpowiada na bodźce, które w tamtym czasie zabrało. Artystka bardzo cierpi.
To są różne bóle fizyczne. Kiedyś stresy “chowałam” w brzuchu i bardzo mnie brzuch bolał. Potem “chowałam” na karku. Pewnie każdy z nas ma jakieś tam miejsce. I kiedy nastąpiła ta zdrada, dosyć trudna, bo wynikiem zdrady było poczęcie, więc to było totalnie traumatyczne i bardzo, bardzo głębokie

(Visited 32 times, 1 visits today)
 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

TYLKO MY GŁOSIMY PRAWDĘ

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.

(Visited 4 times, 1 visits today)
 
  • http://91.232.4.33:9209/start
  • Radio POMOST
  • Oddzial-Bialystok