23.6 C
Nowy Jork
poniedziałek, lipiec 4, 2022

Buy now

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Hits: 0

Najnowsze posty

Ile zarabia Kraśko w TVN-ie? Kwota jest gigantyczna

Hits: 42

Według tabloidu Piotr Kraśko zarabia miesięcznie ok. 70 tys. zł. W stacji TVN Kraśko jest jednym z prowadzących serwis informacyjny “Fakty”.
Ostatnio głośno było o dziennikarzu gdy wyszło na jaw, że przez przez kilka lat prowadził auto nie posiadając wymaganych uprawnień. W 2009 utracił uprawnienia do prowadzenia pojazdów z powodu przekroczenia dopuszczalnej liczby punktów karnych. Uprawnienia ponownie utracił w 2015. 1 kwietnia 2021 w województwie podlaskim został zatrzymany podczas prowadzenia samochodu bez ważnego prawa jazdy. 15 września 2021 sąd w Łomży prawomocnie skazał Kraśkę za naruszenie zakazu prowadzenia pojazdów, wymierzając mu karę 7500 zł grzywny i rok zakazu prowadzenia pojazdów.
Kraśko przeznaczy wypłatę na szczytny cel?
“SE” wskazuje, że z takimi zarobkami dziennikarz mógłby zrealizować krok, do którego namawia go Paulina Krupińska, prowadząca śniadaniowy program “Dzień Dobry TVN” (Kraśko był w przeszłości jednym z prezenterów “DDT”). – Miejmy nadzieję, że Piotr wyciągnie jakieś wnioski. Fajnie by było, gdyby swoją część wynagrodzenia przeznaczył na jakieś wsparcie osób, które są na bakier z prawem, czy na inne ośrodki pomocowe – powiedziała w rozmowie z portalem jastrząbpost.pl. – Oczywiście, nie ma co tutaj usprawiedliwiać takiego zachowania, ale też nie chciałabym się aż tak wypowiadać, bo nie jestem z Piotrem blisko, więc nie wypada – dodała Krupińska.

Sam dziennikarz opublikował na Instagramie wpis, w którym podkreśla, że jest mu ogromnie wstyd za swoje zachowanie. Zaznacza, że popełnił wielki błąd. Tymczasem stacja TVN nie podjęła wobec Kraśki żadnych kroków dyscyplinarnych.

(Visited 7 times, 1 visits today)
 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

TYLKO MY GŁOSIMY PRAWDĘ

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.

(Visited 4 times, 1 visits today)
 
  • http://91.232.4.33:9209/start
  • Radio POMOST
  • Oddzial-Bialystok