web analytics
12.3 C
Nowy Jork
poniedziałek, 4 marca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   Odsłony: 0

   Najnowsze posty

   Jest decyzja PZN-u ws. trenera polskich skoczków!

   Odsłony: 85

   Sytuacja jest trudna, ale Michal Doleżal i cała grupa ma ode mnie, od Adama Małysza i całego związku pełne wsparcie – zapewnił dla WP SportoweFakty Apoloniusz Tajner. Prezes PZN ma diagnozę słabej formy Polaków, ale czeka na analizę trenera.
   Kamil Stoch w ścisłej światowej czołówce Pucharu Świata, a za nim wyrwa. Tak wygląda obraz polskich skoków narciarskich tuż przed pierwszą ważną imprezą sezonu, 70. Turniejem Czterech Skoczni. Bez formy są Dawid Kubacki, Andrzej Stękała, Jakub Wolny i Klemens Murańka. Krok w tył zrobił Piotr Żyła, który w piątek był dopiero 60. w kwalifikacjach w Engelbergu.
   – Jestem tym wszystkim zdezorientowany – podkreślił dla WP SportoweFakty Apoloniusz Tajner po sobotnim konkursie, w którym Stoch zajął bardzo dobre 6. miejsce, a pozostali Biało-Czerwoni odpadli już po pierwszej serii.
   Nie widać radykalnych błędów, a metrów nie ma. Moim zdaniem ciągle brakuje głębokiego czucia, ale tutaj przede wszystkim czekam na diagnozę Michala Doleżala. Podczas mistrzostw Polski spotkamy się ze sztabem szkoleniowym oraz Adamem Małyszem i przeanalizujemy te ostatnie dwa tygodnie – zapowiedział prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

   (Visited 50 times, 1 visits today)
   realmidi

   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST