11.3 C
Nowy Jork
piątek, wrzesień 30, 2022

Buy now

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Hits: 0

Najnowsze posty

Jest decyzja PZN-u ws. trenera polskich skoczków!

Hits: 53

Sytuacja jest trudna, ale Michal Doleżal i cała grupa ma ode mnie, od Adama Małysza i całego związku pełne wsparcie – zapewnił dla WP SportoweFakty Apoloniusz Tajner. Prezes PZN ma diagnozę słabej formy Polaków, ale czeka na analizę trenera.
Kamil Stoch w ścisłej światowej czołówce Pucharu Świata, a za nim wyrwa. Tak wygląda obraz polskich skoków narciarskich tuż przed pierwszą ważną imprezą sezonu, 70. Turniejem Czterech Skoczni. Bez formy są Dawid Kubacki, Andrzej Stękała, Jakub Wolny i Klemens Murańka. Krok w tył zrobił Piotr Żyła, który w piątek był dopiero 60. w kwalifikacjach w Engelbergu.
– Jestem tym wszystkim zdezorientowany – podkreślił dla WP SportoweFakty Apoloniusz Tajner po sobotnim konkursie, w którym Stoch zajął bardzo dobre 6. miejsce, a pozostali Biało-Czerwoni odpadli już po pierwszej serii.
Nie widać radykalnych błędów, a metrów nie ma. Moim zdaniem ciągle brakuje głębokiego czucia, ale tutaj przede wszystkim czekam na diagnozę Michala Doleżala. Podczas mistrzostw Polski spotkamy się ze sztabem szkoleniowym oraz Adamem Małyszem i przeanalizujemy te ostatnie dwa tygodnie – zapowiedział prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

(Visited 25 times, 1 visits today)
 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

TYLKO MY GŁOSIMY PRAWDĘ

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.

(Visited 4 times, 1 visits today)
 
  • http://91.232.4.33:9209/start
  • Radio POMOST
  • Oddzial-Bialystok