23.6 C
Nowy Jork
poniedziałek, lipiec 4, 2022

Buy now

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Hits: 0

mają mordercę z Buczy

Hits: 52

20-letni rosyjski żołnierz, który czynnie uczestniczył w masakrze ludności cywilnej w Buczy, publikuje w mediach społecznościowych szokujące wpisy. Grozi w nich powrotem do Ukrainy i dalszym mordowaniem jej obywateli.
Dziennikarz śledczy Dmitrij Repliańczuk z ukraińskiego portalu slidstvo.info poinformował na Facebooku, że ukraińscy internauci znaleźli w mediach społecznościowych profil 20-letniego Michaiła Tkacza z Władywostoku, jednego z żołnierzy, którzy dopuścili się ludobójstwa w podkijowskiej Buczy.
Ukraińcy zaczęli pisać do Rosjanina, że jest “katem i okupantem”. W odpowiedzi żołnierz otwarcie przyznał się do popełniania okrutnych zbrodni na ludności cywilnej w Ukrainie, zaczął też grozić Ukraińcom powrotem na ich ziemię i dalszymi zbrodniami. “Gdy tylko znów was dorwę, urwę wam głowy. Zrozumcie, że jesteśmy na waszej ziemi i zabijamy was, a wy jesteście tylko śmierdzącymi, chodzącymi trupami” – pisał Tkacz do Ukraińców w mediach społecznościowych.
Repliańczuk udostępnił fragmenty tych rozmów na Facebooku. – To nie są słowa Putina ani Szojgu. To napisał 20-letni okupant Michaił, który właśnie ukończył szkołę w swoim piep****** Władywostoku, dziewięć tysięcy kilometrów od naszego kraju – napisał dziennikarz w poście na portalu społecznościowym.
A jeśli zapytasz, dlaczego chce nas zniszczyć? On sam odpowiedział: “Trzeba obalić rząd, żeby nie wstąpił do NATO, żeby nie było Ameryki, do której melodii tańczycie”. To wszystko w jego głowie, szczerze w to wierzy. Nie można im wybaczyć. Ani 20-letniemu Michaiłowi, ani jego współobywatelom – dodał Replianczuk.

Czytaj więcej u źródła artykułu klkając tu……

(Visited 44 times, 1 visits today)
 
realmidihttp://radiopomost.pl
redaktor radia i telewizji POMOST

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zobacz też nas tu

4,500FaniLubię
2,872ObserwującyObserwuj
2,356ObserwującyObserwuj
1,259ObserwującyObserwuj
2,387SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

(Visited 1 times, 1 visits today)
 
  • http://91.232.4.33:9209/start
  • Radio POMOST
  • Oddzial-Bialystok