13.8 C
Nowy Jork
sobota, grudzień 3, 2022

Buy now

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

PROFESJONALNE STUDIO NAGRAN AUDIO-VIDEO RECORDING

Radio i Telewizja "POMOST" prowadzi też profesjonalne Studio nagrań Audio-video recording.Stanowi grupę specjalistów w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim miłośników produkcji filmowych różnego rodzaju: • operatorzy kamer • graficy komputerowi • realizatorzy dżwięku i światła • scenografowie • wizażystki Obsługujemy wesela,chrzciny,uroczystości firmowe,i i wiele innych uroczystości filmowych

Hits: 0

Raty w górę o nawet 800 zł

Hits: 70

Polacy w potrzasku. Będą dociskani z dwóch stron. Raty w górę o nawet 800 zł.
Nadchodzi trudny czas dla naszych portfeli. Polacy w 2022 r. będą dociskani z dwóch stron. Z jednej – po olbrzymich podwyżkach cen prądu i gazu inflacja w przyszłym roku wzrośnie jeszcze bardziej, niż wcześniej spodziewali się tego ekonomiści. A to oznacza, że aby z nią walczyć, NBP będzie musiał znacząco podnieść stopy procentowe. Raty kredytów mogą poszybować wtedy o nawet 800 zł – pokazują wyliczenia dla money.pl. Taka sytuacja groziłaby już problemami ze spłatą zadłużenia niektórych z nas.
Wprowadzana przez rząd tarcza antyinflacyjna obniży wzrost cen o nawet 1,5 pkt. proc. – szacują ekonomiści. Będzie to jednak nic przy tym, jak duża będzie inflacja i jak mocno uderzy nas po portfelach.
Przypomnijmy, że w poniedziałek 20 grudnia wszedł w życie pierwszy element tarczy, czyli obniżka akcyzy paliwowej, którą podpisał już prezydent Duda. Kolejne elementy rządowego pakietu będą uruchomione z nowym rokiem.
URE podnosi ceny rachunków za gaz i prąd, co wpłynie na całą inflację
Jednak po informacji z URE o zatwierdzeniu nowych taryf gazowych i energetycznych (średnio rachunki za prąd zdrożeją o 24 proc. a za gaz o ponad 50 proc.), działania rządu na niewiele się mogą zdać.
Więcej na te temat u źródła artykułu kliknij tu…..

(Visited 31 times, 1 visits today)
 
realmidihttp://radiopomost.pl
redaktor radia i telewizji POMOST

Powiązane artykuły

3 KOMENTARZE

  1. były kredytob…
    Kredyty sa dla ludzi bardzo zamożnych, wiekszośc ludzi nie stac na kredyt takie sa fakty, potem tylko placz i protesty, nie jesteś bogaczem nie bierz kredytu… takie fakty. niestety banki naciagaja ludzi wciskaja kredyty, na poczatku ludzie sie ciesza maja dom samochód a potem……………………… katastrofa

     

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zobacz też nas tu

4,500FaniLubię
2,872ObserwującyObserwuj
2,356ObserwującyObserwuj
1,259ObserwującyObserwuj
2,387SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

(Visited 2 times, 1 visits today)
 
  • http://91.232.4.33:9209/start
  • Radio POMOST
  • Oddzial-Bialystok