23.6 C
Nowy Jork
poniedziałek, lipiec 4, 2022

Buy now

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Hits: 0

Skandal podczas mszy św. w Warszawie

Hits: 35

Kobieta wyrwała księdzu mikrofon. Skandal podczas mszy św. w Warszawie.
Podczas mszy świętej w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie doszło do nietypowej sytuacji. Jedno z czytań zostało przerwane przez kobietę, która wyrwała księdzu mikrofon i zaczęła wykrzykiwać hasła dotyczące Jana Pawła II do zgromadzonych w świątyni wiernych.
Do skandalu doszło w niedzielę 13 marca. Msza św. odprawiana w warszawskiej Świątyni Opatrzności Bożej tradycyjnie była transmitowana “na żywo” przez ………………. Dzięki temu o nietypowej sytuacji, która wydarzyła się podczas eucharystii, zrobiło się głośno w mediach społecznościowych.
Niedzielna msza św. przebiegała zgodnie z planem, jednak nagle wydarzyło się coś nieoczekiwanego. Podczas odczytywania Słowa Bożego przez księdza nagle na ołtarz wtargnęła kobieta, która chwyciła za mikrofon, aby przekazać wiadomość wiernym zgromadzonym w świątyni. Stwierdziła, że “Jezus rządzi światem, nie szatan” oraz nazwała Jana Pawła II antychrystem.
Jezus rządzi światem, nie szatan. Wojtyła antychryst sprzedał Kościół i świat szatanowi – wykrzyczała kobieta.
Wtargnięcie kobiety wywołało zarówno zdziwienie jak i przerażenie na twarzy księdza. Manifestantka nie zdążyła dokończyć swojego wystąpienia, gdyż została sprowadzona z ołtarza przez mężczyzn służących do mszy św. Nie wiadomo, czy poniosła jakieś konsekwencje z powodu swojego zachowania. Eucharystia była kontynuowana po krótkiej przerwie.
WIĘCEJ U ŹRÓDŁA CZYTAJ TU…..

(Visited 33 451 times, 1 visits today)
 
realmidihttp://radiopomost.pl
redaktor radia i telewizji POMOST

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zobacz też nas tu

4,500FaniLubię
2,872ObserwującyObserwuj
2,356ObserwującyObserwuj
1,259ObserwującyObserwuj
2,387SubskrybującySubskrybuj

Ostatnie artykuły

(Visited 1 times, 1 visits today)
 
  • http://91.232.4.33:9209/start
  • Radio POMOST
  • Oddzial-Bialystok