5.6 C
Nowy Jork
sobota, 9 grudnia, 2023

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   Odsłony: 0

   Władza nie zmarznie

   Odsłony: 60

   Miliony złotych za ogrzewanie posłów. Władza nie zmarznie.
   To będzie bardzo kosztowna zima dla większości Polaków. Okazuje się jednak, że nie wszyscy martwią się o opłaty za ciepłe kaloryfery. Wiadomo, ile będzie kosztowało ogrzewanie Sejmu. “To potężna kwota” – padają komentarze.
   Za ogrzewanie gmachu przy ul. Wiejskiej w 2023 roku podatnicy zapłacą ok. 17 mln złotych – wynika z planu Biura Finansowego Kancelarii Sejmu, który opisał “Super Express”.

   Politycy gotowi na podwyżki. “Potężna kwota”
   Gazeta zauważa, że kwota w projekcie wydatków sejmowej kancelarii jest niemal trzy razy wyższa niż w roku 2020, kiedy za ciepłe kaloryfery w gmachach dla parlamentarzystów przeznaczono ok. 6,3 mln zł. Dziennik określił zaplanowaną kwotę na przyszły rok jako potężną.

   “Rosną planowane wydatki na: energię elektryczną, cieplną, wodę, sprzęt i materiały eksploatacyjne oraz paliwo w związku z podwyżką cen” – głosi przytaczany przez “SE” cytat z dokumentu Kancelarii Sejmu.
   Urzędnicy wskazują, że koszty funkcjonowania Sejmu rosną też bo więcej trzeba wydać na droższe bilety i noclegi podczas służbowych podróży oraz zakup jedzenia na potrzeby gastronomii.

   W wyjaśnieniach na pytania “SE” podkreślono też, że w nadchodzącym roku więcej kosztować będzie zakwaterowanie posłów na terenie Warszawy.

   (Visited 126 times, 1 visits today)
   realmidi

   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   realmidihttps://radiopomost.pl
   redaktor radia i telewizji POMOST

   Powiązane artykuły

   ZOSTAW ODPOWIEDŹ

   SŁUCHAJ RADIO POMOST

   Zobacz też nas tu

   4,500FaniLubię
   2,872ObserwującyObserwuj
   2,356ObserwującyObserwuj
   1,259ObserwującyObserwuj
   2,387SubskrybującySubskrybuj

   Ostatnie artykuły

   (Visited 14 times, 1 visits today)