web analytics
23.9 C
Nowy Jork
środa, 19 czerwca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   PRZED OGLĄDANIEM VIDEO,FILMÓW WYŁĄCZ RADIO(niebieski kwadrat)

   Wyrzuceni za miasto

   Odsłony: 38

   Lgną tam ci, którzy nie wyznają islamu. Emir Hamad bin Khalifa Al Thani zgodził się wydzielić dla nich święty obszar. Na obrzeżach miasta w Abu Hamou, godzinę jazdy autobusem, a dwadzieścia minut drogi samochodem, pośrodku autostrad, budynków bez zdobień i licznych piaszczystych terenów, powstało miasteczko kościołów – “Church City”.
   Wyrzuceni za miasto
   To miejsce skupiające różne odłamy religijne. Na mapie widzimy dokładną rozpiskę świątyń. Są kościoły anglikański, prawosławny, koptyjski czy syryjski. Dwa inne są w budowie.
   Z jednej strony to wielki ukłon Emira. W końcu oddał własną ziemię i przeznaczył na postawienie kościoła katolickiego 20 milionów dolarów. Z drugiej – nie przypadkiem wyznaczył innowiercom obszar poza miastem. Podobnie jak w przypadku “Industrial Area” – “oczyścił” centrum państwa od przybyszów z daleka. Strefa przemysłowa zamieszkana przez emigrantów również znajduje się daleko od drapaczy chmur, plaży, luksusowych jachtów i innych atrakcji, którymi wychwala się Katar.
   Kościelny z Indii, starszy pan powtarzający, że Jan Paweł II był świętym człowiekiem, nie robi jednak z tego problemu. Z dużą wdzięcznością wypowiada się o możliwości praktykowania religii na obcej ziemi. To gorliwy katolik. Zanim porozmawialiśmy, przynajmniej dziesięć razy okrążył kościół.
   Szedł skupiony, równym, szybkim krokiem. Ruszał ustami, coś mówił. W podobnych punktach, na przykład przy choince lub stajence, wykonywał znak krzyża. Gdy skończył kreślić na ciele charakterystyczne punkty prawą dłonią, zawołał strażnika. – On jest z Polski, pokażmy mu kościół – lekko podniósł głos, ale nadal mówił tak, jakby za ścianą spało dziecko.
   WIĘCEJ CZYTAJ U ŹRÓDŁA ARTYKUŁU …..

   (Visited 133 times, 1 visits today)
   realmidi
   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   realmidi
   realmidihttps://radiopomost.pl
   redaktor radia i telewizji POMOST

   Powiązane artykuły

   ZOSTAW ODPOWIEDŹ

   SŁUCHAJ RADIO POMOST

   Zobacz też nas tu

   4,500FaniLubię
   2,872ObserwującyObserwuj
   2,356ObserwującyObserwuj
   1,259ObserwującyObserwuj
   2,387SubskrybującySubskrybuj

   Ostatnie artykuły