web analytics
12.3 C
Nowy Jork
poniedziałek, 4 marca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   Odsłony: 0

   Najnowsze posty

   Chcieli opłatę za paczkę ale wpadli na policjantkę

   Odsłony: 28

   Nadkomisarz Małgorzata Sokołowska otrzymała wiadomość SMS, w której poproszono ją o dopłatę do zamówionej paczki. Policjantka nie dała się nabrać na trik oszustów. Dosadnie odpowiedziała.
   Małgorzata Sokołowska to policjantka, która prowadzi na Instagramie profil @z_pamietnika_policjantki. Zamieszcza na nim ciekawostki, zagadki kryminalne oraz porady z zakresu bezpieczeństwa. Jej najnowszy wpis dotyczy tych ostatnich.
   “Twoja paczka została wstrzymana z tytułu niedopłaty 4,27 PLN. Przepraszamy za utrudnienia. Prosimy uregulować należność.”
   Do wiadomości dołączony został link, w który należało kliknąć, by zapłacić brakującą kwotę. Sokołowska zorientowała się, że to próba oszustwa. W odpowiedzi na SMS napisała:

   “Sprytnie, ale nie do końca, bo to służbowy numer policyjnej komórki. Rozumiem, że paczka będzie dostarczona wraz z kurierem do policyjnej izby zatrzymań? Takie 48 h na koszt państwa, czyli paczkomat dla oszustów. Do wiadomości: wydział do walki z cyberprzestępczością”.

   Tu kliknij po informacje jak zareagować ……..

   (Visited 12 times, 1 visits today)
   realmidi

   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST