web analytics
12.3 C
Nowy Jork
poniedziałek, 4 marca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   Odsłony: 0

   “Lex TVN”. Nieoficjalnie: wiemy, co zrobi prezydent Andrzej Duda

   Odsłony: 37

   Prezydent Andrzej Duda nie podpisze nowelizacji ustawy medialnej w kształcie uchwalonym przez PiS – usłyszała nieoficjalnie Wirtualna Polska od źródeł związanych z Pałacem Prezydenckim. Przyczyną nie jest jednak chęć obrony TVN, a fakt, iż ustawa medialna odbiera głowie państwa możliwość mianowania swoich członków do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Ustawa – jak słyszymy – zostanie przez Dudę skierowana do Trybunału Konstytucyjnego. Weta nie będzie, bo prezydent nie chce ulegać ani Amerykanom, ani polskiej opozycji – piszą Sylwester Ruszkiewicz i Michał Wróblewski.
   Gdyby prezydent podpisał “lex TVN” – czyli nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji, która w poniedziałek trafiła na jego biurko – de facto odebrałby sam sobie prawo do mianowania rekomendowanych przez siebie członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. A do tego Andrzej Duda nie zamierza dopuścić. Mówią nam o tym wprost źródła związane z Pałacem Prezydenckim.
   – Podpis pod ustawą w obecnym stanie de facto nie wchodzi w grę, ponieważ przeszła poprawka Konfederacji, która odbiera prezydentowi konstytucyjne uprawnienie do mianowania dwóch członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Na to zgody prezydenta nie będzie – mówi Wirtualnej Polsce jeden z doradców Andrzeja Dudy.
   Więcej na temat tego artykułu u źródła kliknij tu…..

   (Visited 7 times, 1 visits today)
   realmidi

   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   realmidihttps://radiopomost.pl
   redaktor radia i telewizji POMOST

   Powiązane artykuły

   3 KOMENTARZE

   1. Konstytucja ? Jaka konstytucją ? Ona chyba już umarła jakiś czas temu … Robią sobie co chcą.. nie liczą się z narodem .. liczą się tylko ich popierdolone pomysły .. i chodź by skały srały to się nie zmieni póki oni będą u władzy … Jestem ciekawa jaki będzie ich następny podstępny pomysł
    A prezydencie duda ( specjalnie z małych liter ) ma pan jaja ale chyba tylko na talerzu podczas śniadania !!! Naród wychodzi na ulicę …a on widzi tylko uleganie jednym lub drugim. . a My gdzie jesteśmy w tym wszystkim ? Pokazał jak ma głęboko w szanowaniu Nas ludzi !!!

   ZOSTAW ODPOWIEDŹ

   SŁUCHAJ RADIO POMOST

   Zobacz też nas tu

   4,500FaniLubię
   2,872ObserwującyObserwuj
   2,356ObserwującyObserwuj
   1,259ObserwującyObserwuj
   2,387SubskrybującySubskrybuj

   Ostatnie artykuły

   (Visited 15 times, 1 visits today)