web analytics
12.3 C
Nowy Jork
poniedziałek, 4 marca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   Odsłony: 0

   Najnowsze posty

   Drugi “diabelski Tusk”. Kolejna manipulacja TVP Info

   Odsłony: 85

   W połowie 2021 r. TVP Info wywołało kontrowersje spotem reklamowym, w którym centralną postacią był “diabelski Tusk”. Stacja znów sięgnęła po sprawdzony chwyt, acz w nieco innej formie. Jeden z internautów podsumował, ile razy pokazano szefa PO w złowrogiej, czerwonej poświacie.
   Przypomnijmy. Dokładnie rok temu TVP Info wyemitowała reklamę kanału, w którym wykorzystano mocno przerobiony fragment z konferencji Donalda Tuska. Nagranie poddano obróbce w taki sposób, że polityk miał wyraźnie czerwoną skórę.
   Ponadto za głową szefa PO widoczny był wycinek logo jego partii, który przypominał rogi. Biorąc pod uwagę, jak pieczołowicie pocięto i zmontowano ten filmik, wątpliwe, aby był to przypadek.
   O przypadku raczej nie ma też mowy w kontekście kolejnego zagrania stacji. Otóż TVP Info zaczęła pokazywać kolejny przywołujący podobne skojarzenia wizerunek Tuska.
   Więcej na temat Pana Donalda Tuska wejdź do źródła artykułu …….

   (Visited 119 times, 1 visits today)
   realmidi

   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST