web analytics
28.1 C
Nowy Jork
czwartek, 25 lipca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   PRZED OGLĄDANIEM VIDEO,FILMÓW WYŁĄCZ RADIO(niebieski kwadrat)

   Najnowsze posty

   InPost szykuje wielkie zmiany

   Odsłony: 13

   Spore zmiany czekają użytkowników korzystających z usług Inpostu. Jak zapowiedział jeden z głównych dostawców przesyłek w Polsce, mają one dotyczyć etykiet. Pojawią się na nich niewidoczne dotąd liczne informacje, które ułatwią pracę zarówno klientom, jak i samym kurierom.
   Jak poinformowała przed kilkoma dniami firma InPost, po długiej analizie podjęto decyzje o zmianie obecnego wyglądu etykiet. Jest to odpowiedź na bieżące zmiany i potrzeby, jakie wykazują korzystający z usług firmy użytkownicy. Pomimo sporej zmiany, InPost uspokaja, że nie będzie ona problematyczna.
   Co więcej, dla wielu może być ona nawet niezauważalna. Dotyczyć będzie bowiem niewielkiego paska, w którym zawarte będą ważne informacje niespotykane do tej pory na etykietach należących do InPostu.
   Wśród nich będą m.in. wymiary paczki, waga paczki czy informacja o przesyłce niestandardowej.
   Niewielka zmiana może zmienić funkcjonowanie całego systemu
   Ta paradoksalnie niewielka zmiana, może być kluczowa dla odbiorców paczek w całym kraju. Ułatwi ona bowiem zarządzanie przesyłkami, przez co sam proces dostarczania i wysyłania prawdopodobnie stanie się bardziej przejrzysty i dynamiczny. Zmienione etykiety zaczną funkcjonować już 8 maja.
   Do tej pory w przypadku InPostu mieliśmy jedną bardzo dużą zmianę wyglądu etykiet. Umożliwił on dodawanie tak istotnych dziś informacji, jak dane osoby czy firmy, która wysłała przesyłkę. Sam wygląd etykiet został wtedy również znacznie uproszczony, czyniąc z nich bardziej dostosowane do obecnych czasów.
   Jednocześnie chcąc wysłać dziś przesyłkę, nie musimy przejmować się etykietami. Coraz więcej firm daje nam bowiem możliwość pominięcia tego etapu. Jedynym kryterium, które musimy wówczas spełnić, jest zainstalowanie aplikacji danego dostawcy. Za jej pomocą otrzymujemy kod przesyłki, który wystarczy umieścić na paczce czy kopercie.

   (Visited 52 times, 1 visits today)
   realmidi
   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   Latest Posts

   PRODUKCJE TELEWIZJI "POMOST"

   Pozostać w kontakcie

   Aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami, ofertami i ogłoszeniami specjalnymi.

   Video News