web analytics
29.9 C
Nowy Jork
sobota, 22 czerwca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   PRZED OGLĄDANIEM VIDEO,FILMÓW WYŁĄCZ RADIO(niebieski kwadrat)

   Kobiecy zapach, któremu nie oprze się żaden facet

   Odsłony: 187

   Poznaj najnowszy ranking perfum z feromonami dla kobiet!.,
   Ostatnio można zaobserwować, że perfumy z feromonami zyskują coraz bardziej na popularności. A ich działanie zostało wielokrotnie potwierdzone, również przez naukowców. Dlatego zdecydowaliśmy się na przetestowanie produktów, które poza kompozycją zapachową w swoim składzie mają jeszcze substancje zapachowe odpowiadające w dużej mierze za efekty komunikacji niewerbalnej – feromony. Są one nośnikami i przekazują płci przeciwnej (i nie tylko) informacje o naszym stanie emocjonalnym, samopoczuciu czy nastawieniu do otoczenia. Wpływają one przede wszystkim na układ nerwowy i zupełnie nieświadomie są odbierane przez inne osoby. Pomagają uwodzić, kusić i sprawiają, że kobiety stają się atrakcyjniejsze. Właśnie dlatego perfumy z feromonami są tak skuteczne, a jeśli dodatkowo są odpowiednio połączone z kompozycją zapachową, stają się cudowne, kobiece, seksowne, zmysłowe, pełne namiętności.

   Feromony wykorzystywane są nie tylko do uwodzenia, ale również do poprawy nastroju czy modyfikowania zachowań, co potwierdzają liczne badania naukowe. Najświeższe z nich donoszą, że węch jest dla ludzi znacznie ważniejszy niż percepcja wzrokowa, a gdy kobieta stosuje feromony, to mężczyzna częściej się uśmiecha, nawiązuje z nią kontakt wzrokowy i stwierdza, że jest ona dla niego bardziej atrakcyjna seksualnie. Z kolei stosowanie perfum z feromonami wpływa również na podejmowanie decyzji w życiu codziennym. Przyjemne, delikatne wonie pomagają się rozluźnić i sprawiają, że czujemy się mniej zmęczeni.
   Niekwestionowanym nr 1 wśród perfum z feromonami jest Désir Éternel Femme. Ich nazwa oznacza „wieczne pożądanie” i właściwie to sformułowanie najlepiej opisuje produkt. Na rynku jest on stosunkowo niedługo, a już bije rekordy popularności w swojej kategorii. Dlaczego? Bo w ich składzie znajdują się dwa najsilniejsze żeńskie feromony – estratetraenol i kopuliny. Pierwszy z nich sprawia, że kobieta staje się bardziej uwodzicielska, a mężczyźni częściej ją adorują. Ponadto feromon ten podnosi poziom energii i zmniejsza zmęczenie u kobiet. Kopuliny z kolei sprawiają, że mężczyźni oceniają kobietę jako bardziej atrakcyjną, a sami stają się bardziej ufni i spontaniczni.

   Désir Éternel Femme poza najbardziej skutecznymi damskimi feromonami zawiera w swoim składzie istną feerię kobiecych zapachów. Subtelnych a jednocześnie wyrafinowanych. W pierwszym kontakcie poczujemy delikatną woń kwiatowych nut. Świeżych, romantycznych hiacyntów. Potem aromat przechodzi od świeżej i zielonej konwalii skąpanej w kropelkach rosy do mocno wyczuwalnej woni otwierającej się o poranku róży. Później spotykamy się z ciepłą, ale niezwykle subtelną wonią cynamonu, by za chwile znowu pobudzić się rześką trawą cytrynową i aromatem cytrusów. Taki zapach przyciągnie do siebie dosłownie każdego, a niewyczuwalne feromony sprawiają, że z większą śmiałością będziesz wysyłać sygnały niewerbalne, staniesz się bardziej pewna siebie, rozluźniona i wypoczęta.

   Perfumy Désir Éternel Femme mają bardzo wysokie stężenie feromonów. Do tego są trwałe, utrzymują się na skórze nawet do 10 godzin. Panie, które testowały te perfumy potwierdzają ich skuteczność. Uważają, że feromony poprawiły ich pewność siebie, sprawiły, że chętnie same rozpoczynały rozmowę z innymi ludźmi, były bardziej rozluźnione i otwarte.

   STRONA PRODUCENTA

   (Visited 172 times, 1 visits today)
   realmidi
   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   Poprzedni artykuł
   Następny artykuł
   realmidi
   realmidihttps://radiopomost.pl
   redaktor radia i telewizji POMOST

   Powiązane artykuły

   ZOSTAW ODPOWIEDŹ

   SŁUCHAJ RADIO POMOST

   Zobacz też nas tu

   4,500FaniLubię
   2,872ObserwującyObserwuj
   2,356ObserwującyObserwuj
   1,259ObserwującyObserwuj
   2,387SubskrybującySubskrybuj

   Ostatnie artykuły