web analytics
23.9 C
Nowy Jork
środa, 19 czerwca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   PRZED OGLĄDANIEM VIDEO,FILMÓW WYŁĄCZ RADIO(niebieski kwadrat)

   Kto jest właścicielem III RP

   Odsłony: 41

   Kto jest właścicielem III RP?
   Odpowiedź pozornie oczywista.
   Znalezione obrazy dla zapytania Kto jest właścicielem III RP?Ale pamiętając zdanie” nie po słowach, a po czynach ich poznacie…”, można też pomyśleć, że suweren niedzielnych wyborów jest zasobem, a nie właścicielem. Niektórzy marzący o Polsce szlacheckiej, niedługo przekonają się jak żyje się nieszlachcicom.
   Przykro mi potwierdzić wnioski, które można wyciągnąć z poniższego felietonu, ale nie mam wyjścia.Rodacy nawet, gdy pomyślą, to nie chce im się wprowadzać we własne życie logicznych konsekwencji.
   Zadowalają się machnięciem ręki „jakoś to będzie…” Fakt, ale później szukają odpowiedzialnych za to „jakoś”.
   I jakże często są to jacyś „inni”.
   „Możesz robić jedynie to, o co cię poprosimy”.
   Na pewno pamiętacie słowa Premiera Morawieckiego, który przekonywał , że Polska do kogoś należy.Jak mawia stare porzekadło PO CZYNACH ICH POZNACIE.Dzięki ustawom o zmianie ustawy Kodeks drogowy i Kodeks wykroczeń dowiedzieliśmy się , że właścicielem kraju nad Wisłą są Stany Zjednoczone Ameryki.
   Zapytacie w jaki sposób te zmiany prawa ujawniły właściciela Polski.
   Odpowiadam, po ŚLEPYM I BEZMYŚLNYM PRZENOSZENIU ROZWIĄZAŃ PRAWNYCH obowiązujących za Oceanem.
   To oczywiste że kolonizując kolonizator będzie wdrażał taki system, taki porządek, w którym ma już doświadczenie, który zna i wie jak w nim się poruszać.
   Problemem dla USA są oczywiście Polacy, ich wielowiekowe przywiązanie do wolności, do swobód, do krytyki władzy i jej poczynań.
   USA chcą złamać Polakom kręgosłupy, chwycić polski naród i nim potrząsnąć. Nie budzi wątpliwości , że Stany Zjednoczone Ameryki chętniej sięgną po instrumenty z epoki stalinowskiej, z okresu junty wojska i milicji, sprawdzone mechanizmy komunistycznej bezpieki, niż z epoki „Solidarności”. Tamte brutalne metody okazały się skuteczne, więc nie ma powodu by proch wymyślać.
   Napisałem na ten temat dwa posty, ale warto rzecz jeszcze pogłębić, albowiem rzadko się zdarza, by właściciel kraju popełnił tak głupi błąd. Zazwyczaj siła kolonizująca inne państwo jest głęboko ukryta, stara się wtopić w otoczenie, w kulturę, w tym kulturę prawną.
   Jak już wiecie od 07.11.2019 roku wchodzą nowe przepisy o kontroli drogowej. Podczas tej kontroli będziecie musieli się mieć mocno na baczności, bo policja uzyskała prawo do surowego karania Polaków za to, że źle im patrzy z oczu, że coś się kontrolującemu nie spodoba.
   Będzie mnóstwo prowokacji, przemocy i kar, na które liczy „dobra zmiana”, bo mandaty będą po 500 zł. Boję się że nie obejdzie się bez ofiar, że aby zastraszyć społeczeństwo ktoś straci życie , bo podniesie rękę lub wykona taki, a nie inny ruch ciała.
   Teraz o tym dlaczego te rozwiązania są ŚLEPE I BEZMYŚLNE. Na pewno wielu z Was pamięta mnóstwo filmów z USA, gdzie podczas kontroli drogowej nie wolno się ruszać i odrywać rąk od kierownicy, gdzie trzeba zgody policjanta na każdy ruch palca i włosa.
   Z jakiego powodu w USA wprowadzono takie drakońskie prawo ? Ano z tego, że tam powszechne jest prawo do broni, a co za tym idzie uzasadniona może być obawa, że ktoś zamiast po dowód rejestracyjny i prawo jazdy sięgnie po broń.
   Polska to kraj totalnie zdemilitaryzowany. W USA na 100 mieszkańców przypada 101,5 sztuk broni, w Polsce mamy trzeci od końca wynik w Europie – 1,3 sztuk broni na 100 mieszkańców. Mniej ma tylko Litwa i Bułgaria ( 0,7 ).
   W takiej sytuacji argumenty policji, że dokonane zmiany mają stworzyć bezpieczeństwo funkcjonariuszom podczas kontroli są cynicznym kłamstwem. Co gorsza w ten sam sposób uzasadniają te represyjne przepisy rząd i partyjniactwo z PIS.
   Jeżeli ktoś szuka dowodów na to że prawym i sprawiedliwym marzy się ostra jazda z Polakami to już dowód znalazł. Mało tego macie namacalny dowód, że PIS Was bezczelnie okłamuje. To jednak nie pierwszy przypadek.
   Pisałem bodaj dwa, albo trzy lata temu, na mojej osi czasu, o tym jak perfidnie oszukano Polaków. Podawałem wówczas, że to nie ustawa na druku 1066 jest zagrożeniem dla Polski , ale ustawa z 31 marca 2016 o zmianie ustawy o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz zasadach ich przemieszczania się przez to terytorium ( Dz.U. nr 738 z 31.05.2016 ) autorstwa PIS, mocą której „dobra zmiana” zezwoliła wojskom USA i Izraela na swobodne przemieszczanie się po Polsce poza obszarami poligonów i miejsc szkoleń i ćwiczeń.
   Lakonicznie brzmiący art.3A pkt 5 tej ustawy zezwolił wojskom USA i Izraela na strzelanie do Polaków, do polskich cywili !!
   Zostaliście totalnie zmanipulowani przez internet i media, wciśnięto Wam ustawę 1066, tymczasem zagrożenie przemycono bokiem, po cichu, do polskiego prawa.
   Kolejny dowód ? Proszę bardzo. Napisałem w internecie, na mojej osi czasu 100 postów, a może i 300, że TVN i TVN 24 to stacje amerykańskie. Niesamowite, nawet ci którzy mieszkają w USA byli tak zmanipulowani, że uwierzyli że TVN i TVN24 to stacje amerykańskie.(chyba Autor miał na myśli,że polskie-Z.J)).
   Wystarczyło wejść na strony poświęcone spółkom giełdowym w USA, przy minimalnej znajomości angielskiego znaleźć informacje o tym, że Scripps Networks to korporacja amerykańska, która sprzedała Travel Channel Rosjanom, a TVN i TVN 24 innej korporacji amerykańskiej Discovery Communications, która do dziś jest właścicielem stacji.
   Macie jak na dłoni, najpierw przejęcie mediów, potem władzy, następnie stopniowe przejmowanie kolejnych strategicznych struktur, wojska, służb, prokuratury, urzędów, spółek skarbu państwa, trybunałów. Trwa walka o sądy i korporacje zawodowe.
   Teraz następuje etap wdrażania rozwiązań prawnych kształtujących system. Nie trzeba chyba dużej wyobraźni, by dostrzec , że za chwilę zacznie się wysysanie z Polski gigantycznych kapitałów pod pretekstem sprzedaży broni, różnych dziwnych inwestycji, jak budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego zaplanowana w szczerym polu. Do tego te 330 mld USD.
   Dziwicie się ze Polskę rozebrali tyle razy ? Ostatnio zauważyłem szokująca prawdę, że Polska była mocarstwem dopóki o pozycji sile decydowała siła fizyczna.
   Od momentu kiedy zachód zdobył przewagę intelektualną i od kiedy to wiedza stała się źródłem siły i pozycji nasz kraj zaczął staczać się po równi pochyłej.
   To jest odwieczny problem Polaków, ignorancja wiedzy.
   Po raz kolejny na naszych oczach siodłają Polskę Stany Zjednoczone Ameryki, a co robią Polacy ? Jak to co, głosują za zniewoleniem !
   Nic się nie zmieniło od XVII wieku, Polska nadal głupota stoi…..”„”

   Źródło artykułu tu…….

   (Visited 17 times, 1 visits today)
   realmidi
   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   Poprzedni artykuł
   Następny artykuł
   realmidi
   realmidihttps://radiopomost.pl
   redaktor radia i telewizji POMOST

   Powiązane artykuły

   ZOSTAW ODPOWIEDŹ

   SŁUCHAJ RADIO POMOST

   Zobacz też nas tu

   4,500FaniLubię
   2,872ObserwującyObserwuj
   2,356ObserwującyObserwuj
   1,259ObserwującyObserwuj
   2,387SubskrybującySubskrybuj

   Ostatnie artykuły