web analytics
12.3 C
Nowy Jork
poniedziałek, 4 marca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   Odsłony: 0

   Lech Kaczyński przewidział…..,

   Odsłony: 75

   W ostatnim czasie na całym świecie przywoływano słowa śp. Lecha Kaczyńskiego z Tbilisi, gdzie przewidział scenariusz rosyjskiej agresji – mówi w wywiadzie dla “Gazety Polskiej” Jacek Sasin.
   Zdaniem Sasina, “na pewno śmierć prezydenta Lecha Kaczyńskiego ułatwiła działania Rosji, działania, które godziły w pozycję Polski, ponieważ nie było ośrodka, który mógłby się temu przeciwstawić”.
   “Można powiedzieć, że mieliśmy wtedy jednolitą monowładzę PO i PSL, które było w cieniu silniejszego koalicjanta. De facto władzę sprawował Donald Tusk, który miał wizję Polski jako kraju wasalnego wobec najsilniejszych sąsiadów. Widoczna była czołobitność wobec Niemiec. Pamiętam Radosława Sikorskiego, który wręcz wzywał Niemcy do przywództwa w Europie. Jednocześnie były umizgi wobec Rosji” – mówi Sasin.
   a stwierdzenie przeprowadzającego rozmowę, że “można powiedzieć, iż Lech Kaczyński wygrał zza grobu”, Sasin odparł: “Niewątpliwie. W ostatnim czasie na całym świecie przywoływano jego słowa z Tbilisi, gdzie przewidział scenariusz rosyjskiej agresji”.
   Zdaniem Sasina, scenariusz ten można było zatrzymać już w 2008 r., “gdyby świat demokratyczny posłuchał prezydenta Kaczyńskiego, ale wtedy postawiono na rozmowy z Putinem”.

   Wiecej na ten temat czytaj u źródła artykułu …….

   (Visited 26 times, 1 visits today)
   realmidi

   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   Poprzedni artykułglapiński i sztabka złota
   Następny artykułBoris Johnson w Kijowie
   realmidihttps://radiopomost.pl
   redaktor radia i telewizji POMOST

   Powiązane artykuły

   ZOSTAW ODPOWIEDŹ

   SŁUCHAJ RADIO POMOST

   Zobacz też nas tu

   4,500FaniLubię
   2,872ObserwującyObserwuj
   2,356ObserwującyObserwuj
   1,259ObserwującyObserwuj
   2,387SubskrybującySubskrybuj

   Ostatnie artykuły

   (Visited 15 times, 1 visits today)