5.6 C
Nowy Jork
sobota, 9 grudnia, 2023

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   Odsłony: 0

   Najnowsze posty

   Muzułmanka podłożyła prowizoryczną bombę w Warszawie. W tle Al-Kaida i Państwo Islamskie

   Odsłony: 30

   W tle Al-Kaida i Państwo Islamskie.
   38-latka, która podłożyła ładunek wybuchowy w centrum Warszawy, usłyszała zarzuty. Jak przekazała prokuratura, w mieszkaniu kobiety znaleziono przedmioty nawiązujące do Al-Kaidy i Państwa Islamskiego.
   38-latka podłożyła i podpaliła prowizoryczny ładunek wybuchowy na jednej z warszawskich ulic w nocy z 10 na 11 listopada. Ładunek wypełniony był puszkami gazu do zapalniczek, gwoździami i tłuczonym szkłem. W zdarzeniu ranna została jedna osoba.
   Podłożyła ładunek wybuchowy w Warszawie. W domu miała materiały związane z Al-Kaidą
   Policjantom udało się ustalić tożsamość kobiety, która podłożyła ładunek. 38-latkę zatrzymano w gminie Strzelin (woj. dolnośląskie), gdzie mieszka na stałe. – W czasie przeszukania miejsca jej zamieszkania zabezpieczono drugi, podobny ładunek, a także przedmioty i wizerunki nawiązujące do Al-Kaidy i Państwa Islamskiego. Zabezpieczono także przedmioty służące do praktyk okultystycznych – przekazał prok. Marcin Przestrzelski z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.
   Kobieta została przywieziona do stolicy, gdzie usłyszała zarzuty. – Pierwszy z nich dotyczył sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia wielu osób poprzez spowodowanie eksplozji materiałów łatwopalnych. Drugi zaś to zarzut przygotowania do sprowadzenia takiego samego niebezpieczeństwa przez przygotowanie podobnego ładunku w miejscu swojego zamieszkania – dodał prokurator. Sąd na wniosek prokuratora tymczasowo aresztował 38-latkę na trzy miesiące.

   (Visited 7 times, 1 visits today)
   realmidi

   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST