5.6 C
Nowy Jork
sobota, 9 grudnia, 2023

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   Odsłony: 0

   Na którym biegu auto spali najmniej paliwa?

   Odsłony: 14

   Zastanawiałeś się kiedyś, na którym biegu samochód spala najmniej paliwa? Producenci zalecają korzystanie z wyższych biegów, jednak nie wszyscy kierowcy są przekonani do tej strategii. Wielu z nich uważa, że nadmiernie obciąża to silnik i prowadzi do większego zużycia paliwa niż na niższych biegach. Czy jest to prawda? Postanowiliśmy to sprawdzić.
   Zużycie paliwa w samochodzie zależy od wielu czynników. Możemy je podzielić na te, które mają bezpośredni wpływ na spalanie i te, które są pod kontrolą kierowcy. Do pierwszej grupy zaliczamy obroty silnika, które są zależne od wybranego biegu i prędkości jazdy. Drugą grupę stanowi obciążenie silnika, które jest bezpośrednio zależne od nacisku na pedał gazu.

   Wybrany bieg decyduje o obrotach silnika podczas jazdy przy określonej prędkości. Z kolei obciążenie silnika jest bezpośrednio zależne od tego, jak mocno kierowca naciska na pedał gazu. Czy możliwe jest, aby samochód jechał pod górkę z niskim obciążeniem, a z górki z wysokim? Oczywiście, że tak. Wszystko zależy od tego, jak kierowca operuje pedałem gazu.

   Czytaj więcej u źródła artykułu……..

   (Visited 17 times, 1 visits today)
   realmidi

   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   realmidihttps://radiopomost.pl
   redaktor radia i telewizji POMOST

   Powiązane artykuły

   ZOSTAW ODPOWIEDŹ

   SŁUCHAJ RADIO POMOST

   Zobacz też nas tu

   4,500FaniLubię
   2,872ObserwującyObserwuj
   2,356ObserwującyObserwuj
   1,259ObserwującyObserwuj
   2,387SubskrybującySubskrybuj

   Ostatnie artykuły

   (Visited 14 times, 1 visits today)