web analytics
12.3 C
Nowy Jork
poniedziałek, 4 marca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   Odsłony: 0

   Najnowsze posty

   Nielegalny magazyn trumien w Białymstoku

   Odsłony: 60

   W jednym z garaży przy ulicy Kraszewskiego w Białymstoku został urządzony nielegalny magazyn trumien. Mieszkańcom nie podoba się ten pomysł. Jak się okazuje, takie działanie jest nielegalne.
   Mieszkańcy wysłali do lokalnej rozgłośni zdjęcia garażu w centrum miasta, w którym magazynowane są trumny.
   Lokalna społeczność obawia się, że tuż pod ich domami przechowywane są zwłoki. W rozmowie z mediami jedna z mieszkanek przekazała, że miejscem akcesoriów pogrzebowych nie jest garaż pod mieszkaniami w bloku.
   Kobieta zaznaczyła, że trumny widzą dorośli oraz dzieci. Małoletni pytają o to, czy w środku na pewno nie ma zwłok.
   garaż został wynajęty przez firmę, która organizuje międzynarodowy transport zwłok. Właściciel tej firmy przekazał, że w tym miejscu przechowywane są jedynie akcesoria pogrzebowe.
   Mężczyzna dodał, że ani on, ani właścicielka garażu nie zgłaszali tej działalności do żadnego urzędu. Nie wiedzieli takiej potrzeby.Takie wykorzystanie garażu w budynku mieszkalnym jest nielegalne, gdyż nikt nie wystąpił z wnioskiem o zmianę jego sposobu użytkowania.

   (Visited 9 times, 1 visits today)
   realmidi

   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST