6.1 C
Nowy Jork
sobota, 9 grudnia, 2023

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   Odsłony: 0

   Ojciec Rydzyk TVN jak przestaniecie “kłamać będę rozmawial”

   Odsłony: 409

   W środę w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu trwa konferencja, na której omawiane jest bezpieczeństwo energetyczne Polski. Biorą w niej udział ministrowie, prezesi państwowych spółek. Przez decyzję gospodarza konferencji – ojca Tadeusza Rydzyka – nie wszystkie media zostały wpuszczone.
   Decyzją gospodarza auli – ojca Tadeusza Rydzyka – nie wpuszczono wszystkich mediów. Przed budynkiem pojawił się dziennikarz TVN. – Żaden TVN, z TVN-em nie rozmawiamy – zareagował o. Rydzyk. – Jak przestaniecie kłamać, będę rozmawiał – dodał.
   Dziennikarz pytał o powód niewpuszczenia go na konferencję naukową z udziałem przedstawicieli władzy. – To miejsce prywatne – stwierdził o. Rydzyk.

   Więcej u źródła artykułu …………

   (Visited 151 times, 1 visits today)
   realmidi

   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   Poprzedni artykułUkrainka wyśmiewa dary z Polski
   Następny artykułRosjanie do woja
   realmidihttps://radiopomost.pl
   redaktor radia i telewizji POMOST

   Powiązane artykuły

   3 KOMENTARZE

   1. Organizacja Watchdog domaga się, aby ojciec Rydzyk ujawnił, ile jego imperium otrzymało dotacji z budżetu i jak je wydaje. Jest rzeczą oczywistą, że ojciec Rydzyk nie będzie skory do podawania takich danych, jeśli dotacje służyły do przeprania pieniędzy z jakiś przekrętów. Należy mieć na uwadze, iż fundacje ojca Rydzyka (jak i w ogóle finanse Kościoła) wręcz idealnie nadają się to takiego celu; fiskus się nimi nie interesuje i nie sprawdza, tak samo służby ze strachu nie przeprowadzają tam kontroli, więc gdyby faktycznie chodziło o pranie brudnych pieniędzy, to również niektóre ważne osoby z rządu (czyli z PiS) mogą być w tym umoczone… Jak mówi się ojciec Rydzyk, to myśli się Kościół, a jak pokazuje historia, Kościół był zamieszany w różne afery i przestępstwa (łącznie ze zbrodniami), jeśli Kościół miał w tym interes w umocnieniu swojej pozycji, a przede wszystkim, pozyskania jeszcze więcej mamony, bo to ona jednak Kościół realnie najbardziej ubogaca

   ZOSTAW ODPOWIEDŹ

   SŁUCHAJ RADIO POMOST

   Zobacz też nas tu

   4,500FaniLubię
   2,872ObserwującyObserwuj
   2,356ObserwującyObserwuj
   1,259ObserwującyObserwuj
   2,387SubskrybującySubskrybuj

   Ostatnie artykuły

   (Visited 14 times, 1 visits today)