web analytics
12.3 C
Nowy Jork
poniedziałek, 4 marca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   Odsłony: 0

   Pokazał dwa opakowania makaronu

   Odsłony: 49

   Zobacz jak producenci robią nas w “konia”.
   Mniejsze produkty, słoiki z szerokim spodem, gofrowane papiery, rozcieńczane kosmetyki, podwójne opakowania. Z powodu inflacji, wielkie firmy zmniejszają gramaturę swoich produktów, jednak sprzedają je po starej cenie. Tym razem w roli głównej wystąpił makaron.
   W ostatnich miesiącach klienci sklepów spożywczych zauważyli zmiany w gramaturach i składach wielu produktów spożywczych, które kupują od lat. Niestety, zmiany te nie są w żaden sposób zmianami “na lepsze”.
   Makaron często ma 400g, woreczek ryżu to dzisiaj 800g, jogurty mniejsza gramatura”, “Zorientowałam się kilka lat temu, jak szukałam litrowego słoika, a każdy z nich miał 850-900 ml”, “Tak, ostatnio kupiłam galaretkę jednej z firm i ku mojemu zdziwieniu nie była do rozpuszczenia w 500ml wody, a w 330ml.
   Wzrost cen w Polsce zapewne nie przyhamował. Wprost przeciwnie, dane mogą być jeszcze gorsze niż w sierpniu, kiedy inflacja wyniosła 16,1 proc. Ekonomiści Santander Bank Polska szacują wrześniowy wynik na poziomie 16,6 proc., co byłoby najgorszym odczytem od marca 1997 roku.
   Aby klienci nie odczuwali tak bardzo wzrostu cen w sklepach, niektórzy producenci decydują się na zmniejszanie gramatury. Zjawisko to nazywa się downsizingiem i polega na potajemnym zmniejszaniu opakowania, nie zmieniając przy tym ceny.
   Więcej czytaj tu……

   (Visited 133 times, 1 visits today)
   realmidi

   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   realmidihttps://radiopomost.pl
   redaktor radia i telewizji POMOST

   Powiązane artykuły

   ZOSTAW ODPOWIEDŹ

   SŁUCHAJ RADIO POMOST

   Zobacz też nas tu

   4,500FaniLubię
   2,872ObserwującyObserwuj
   2,356ObserwującyObserwuj
   1,259ObserwującyObserwuj
   2,387SubskrybującySubskrybuj

   Ostatnie artykuły

   (Visited 15 times, 1 visits today)