5.6 C
Nowy Jork
sobota, 9 grudnia, 2023

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   Odsłony: 0

   Posłanka w Sejmie z dzieckiem

   Odsłony: 4

   W sieci lawina komentarzy.
   Posłanka KO Aleksandra Gajewska pojawiła się na posiedzeniu Sejmu z dzieckiem. Wywołało to masę komentarzy wśród internautów, a także polityków i publicystów. Niektórzy krytykowali takie zachowanie, ale Gajewska otrzymała także wiele słów wsparcia.We wtorek w sejmowych ławach zasiadła posłanka Aleksandra Gajewska razem ze swoim 4-letnim synem, Aleksandrem. W rozmowie z “Faktem” tłumaczyła, że czas pracy posła jest nieregulowany i czasem nie ma wyboru.
   – Sejm nie jest infrastrukturalnie, ani w żaden inny sposób przystosowany do potrzeb rodziców z dziećmi. A co w tym zakresie zrobić? Będziemy to wypracowywać z Prezydium Sejmu – mówiła Gajewska. Temat został również podjęty przez portal Wprost.pl, gdzie opisano też krytyczne komentarze internautów odnoszące się do zachowania posłanki.
   “Pamiętam czasy, kiedy wraz z Aleksandrą Gajewską byłyśmy radnymi miasta stołecznego Warszawy. Wtedy ja przychodziłam ze swoimi córkami na posiedzenia sesji i komisji. Tak jak pamiętam mieszkanki czy mieszkańców również przychodzących ze swoimi dziećmi. Wielu z Was chce, żeby kobiety rodziły dzieci, a jednocześnie ma pretensje, że bycie matką to całodobowa sprawa. Na marginesie, z moim mężem nasze córki też czasami chodzą do pracy. Dzieci są częścią wspólnoty. Żyj i daj żyć innym” – napisała działaczka Lewicy Paulina Piechna-Więckiewicz.

   (Visited 4 times, 1 visits today)
   realmidi

   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   realmidihttps://radiopomost.pl
   redaktor radia i telewizji POMOST

   Powiązane artykuły

   ZOSTAW ODPOWIEDŹ

   SŁUCHAJ RADIO POMOST

   Zobacz też nas tu

   4,500FaniLubię
   2,872ObserwującyObserwuj
   2,356ObserwującyObserwuj
   1,259ObserwującyObserwuj
   2,387SubskrybującySubskrybuj

   Ostatnie artykuły

   (Visited 14 times, 1 visits today)