web analytics
28.1 C
Nowy Jork
czwartek, 25 lipca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   PRZED OGLĄDANIEM VIDEO,FILMÓW WYŁĄCZ RADIO(niebieski kwadrat)

   Raty w górę o nawet 800 zł

   Odsłony: 85

   Polacy w potrzasku. Będą dociskani z dwóch stron. Raty w górę o nawet 800 zł.
   Nadchodzi trudny czas dla naszych portfeli. Polacy w 2022 r. będą dociskani z dwóch stron. Z jednej – po olbrzymich podwyżkach cen prądu i gazu inflacja w przyszłym roku wzrośnie jeszcze bardziej, niż wcześniej spodziewali się tego ekonomiści. A to oznacza, że aby z nią walczyć, NBP będzie musiał znacząco podnieść stopy procentowe. Raty kredytów mogą poszybować wtedy o nawet 800 zł – pokazują wyliczenia dla money.pl. Taka sytuacja groziłaby już problemami ze spłatą zadłużenia niektórych z nas.
   Wprowadzana przez rząd tarcza antyinflacyjna obniży wzrost cen o nawet 1,5 pkt. proc. – szacują ekonomiści. Będzie to jednak nic przy tym, jak duża będzie inflacja i jak mocno uderzy nas po portfelach.
   Przypomnijmy, że w poniedziałek 20 grudnia wszedł w życie pierwszy element tarczy, czyli obniżka akcyzy paliwowej, którą podpisał już prezydent Duda. Kolejne elementy rządowego pakietu będą uruchomione z nowym rokiem.
   URE podnosi ceny rachunków za gaz i prąd, co wpłynie na całą inflację
   Jednak po informacji z URE o zatwierdzeniu nowych taryf gazowych i energetycznych (średnio rachunki za prąd zdrożeją o 24 proc. a za gaz o ponad 50 proc.), działania rządu na niewiele się mogą zdać.
   Więcej na te temat u źródła artykułu kliknij tu…..

   (Visited 50 times, 1 visits today)
   realmidi
   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   realmidi
   realmidihttps://radiopomost.pl
   redaktor radia i telewizji POMOST

   Powiązane artykuły

   3 KOMENTARZE

   1. były kredytob…
    Kredyty sa dla ludzi bardzo zamożnych, wiekszośc ludzi nie stac na kredyt takie sa fakty, potem tylko placz i protesty, nie jesteś bogaczem nie bierz kredytu… takie fakty. niestety banki naciagaja ludzi wciskaja kredyty, na poczatku ludzie sie ciesza maja dom samochód a potem……………………… katastrofa

   ZOSTAW ODPOWIEDŹ

   SŁUCHAJ RADIO POMOST

   Zobacz też nas tu

   4,500FaniLubię
   2,872ObserwującyObserwuj
   2,356ObserwującyObserwuj
   1,259ObserwującyObserwuj
   2,387SubskrybującySubskrybuj

   Ostatnie artykuły