5.6 C
Nowy Jork
sobota, 9 grudnia, 2023

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   Odsłony: 0

   Najnowsze posty

   Ronaldo kupił kolejny klub

   Odsłony: 99

   Światowe media obiegła informacja o kolejnej inwestycji Ronaldo. Brazylijczyk zdecydował się na kupno większościowego pakietu akcji Cruzeiro, czyli swojego pierwszego klubu. W ten sposób uratował zespół od bankructwa. Kwota transakcji robi wrażenie.
   Legenda światowego futbolu – Ronaldo Luis Nazario de Lima – zdecydował się na kupno kolejnego klubu. Brazylijczyk od 2018 roku jest większościowym właścicielem i prezydentem Real Valladolid, a teraz 45-latek pozyskał 90 proc. akcji Cruzeiro.
   To właśnie w barwach Cruzeiro Belo Horizonte Ronaldo rozpoczął swoją profesjonalną karierę. Trafił tam w wieku 16 lat i niespełna dwa lata później stamtąd przeniósł się do PSV Eindhoven. W ten sposób rozpoczęła się kariera legendarnego napastnika.
   Cruzeiro przez lata uchodziło za jeden z najlepszych i najbardziej znanych klubów w Brazylii. To już jednak przeszłość. Chociaż ostatni sukces nastąpił stosunkowo niedawno (w 2017 roku klub zdobył krajowy puchar) to obecnie drużyna dramatycznie walczy o przetrwanie na zapleczu brazylijskiej ekstraklasy. Ta obniżka formy jest spowodowana dramatyczną sytuacją finansową klubu.
   Ogromne długi Cruzeiro
   Portal Globo.com informuje, że Cruzeiro Belo Horizonte w tym momencie ma zadłużenie sięgające nawet miliarda reali brazylijskich, czyli ok. 723 miliona złotych. Gdyby nie pomoc byłego piłkarza to drużyna najprawdopodobniej zostałaby zmuszona do ogłoszenia bankructwa.

   (Visited 54 times, 1 visits today)
   realmidi

   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST