web analytics
23.9 C
Nowy Jork
środa, 19 czerwca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   PRZED OGLĄDANIEM VIDEO,FILMÓW WYŁĄCZ RADIO(niebieski kwadrat)

   Najnowsze posty

   Rosyjski szpieg schwytany

   Odsłony: 5

   Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymali we Wrocławiu obywatela Ukrainy, który działał na zlecenie rosyjskich służb. Miał przygotowywać się do podjęcia działań dywersyjnych i sabotażowych. Chodziło m.in. o podpalanie obiektów w pobliżu infrastruktury strategicznej.
   ABW otrzymała informacje, że obywatel Ukrainy zamierza podpalić obiekty na terenie Wrocławia, które znajdują się “w bliskiej odległości od elementów infrastruktury o znaczeniu strategicznym”.
   31 stycznia funkcjonariusze przeprowadzili operację, w wyniku której zatrzymali mężczyznę. Przeszukali także jego bagaż, w którym natrafiono na “dowody planowanego przestępstwa”.
   W sprawie wszczęto śledztwo. Zatrzymany usłyszał zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze międzynarodowym, a także planowaniu na zlecenie rosyjskich służb specjalnych działań na terytorium RP o charakterze dywersyjnym i sabotażowym. Grozi mu 12 lat więzienia.
   Śledztwo w tej sprawie prowadzi wydział zamiejscowy we Wrocławiu delegatury ABW w Poznaniu pod nadzorem Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji we Wrocławiu. Sprawa ma charakter rozwojowy.

   (Visited 113 times, 1 visits today)
   realmidi
   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   Latest Posts

   spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

   Nie przegap

   Pozostać w kontakcie

   Aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami, ofertami i ogłoszeniami specjalnymi.