web analytics
23.9 C
Nowy Jork
środa, 19 czerwca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   PRZED OGLĄDANIEM VIDEO,FILMÓW WYŁĄCZ RADIO(niebieski kwadrat)

   Najnowsze posty

   ROSYJSKIE BOMBOWCE NAD POLSKĄ GRANICĄ

   Odsłony: 32

   Władimir Putin i Aleksandr Łukaszenka szykują się do ataku? Rosja wysłała na granicę z Polską bombowce dalekiego zasięgu.
   Nic nie wskazuje na rozwiązanie konfliktu między Polską i Białorusią. Kryzys staje się coraz jawniej polityczny. Nie dość, że Aleksandr Łukaszenka i Władimir Putin co raz ostrzegają Polskę i Europę, to na Białoruś uciekł polski żołnierz. Mężczyzna miał oznajmić tamtejszym władzom, że polska Straż Graniczna masowo morduje migrantów. 25-latek oskarżany jest o szpiegostwo.
   Rosyjskie bombowce nad polską granicą
   Teraz z granicy polsko-białoruskiej napływają nowe, niepokojące informacje. Reuters donosi, że Rosja wysłała do patrolowania granicy strategiczne bombowce dalekiego zasięgu Tupolew Tu-22M3.
   Dotąd zachodnia granica Białorusi patrolowana była między innymi przez odrzutowce Su-30SM z Białorusi i Rosji. Teraz Władimir Putin doposażył wojsko Łukaszenki w maszyny z założenia przeznaczone do dalekosiężnego ostrzeliwania bombowo-rakietowego celów umieszczonych na ziemi.

   (Visited 7 times, 1 visits today)
   realmidi
   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   Latest Posts

   PRODUKCJE TELEWIZJI "POMOST"

   Pozostać w kontakcie

   Aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami, ofertami i ogłoszeniami specjalnymi.

   Video News