web analytics
28.1 C
Nowy Jork
czwartek, 25 lipca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   PRZED OGLĄDANIEM VIDEO,FILMÓW WYŁĄCZ RADIO(niebieski kwadrat)

   Najnowsze posty

   Skandaliczny spot Komisji Europejskiej

   Odsłony: 13

   Na profilu szefowej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen pojawiło się nagranie z okazji Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Liderzy KE czytają na nim nazwiska niektórych ofiar. Duże kontrowersje wywołał jednak podpis: “obóz Auschwitz, Polska”.
   Nagranie wywołało falę oburzenia. Rejony Oświęcimia, gdzie znajduje się obóz, w czasie II wojny światowej były okupowane przez nazistowskie Niemcy i to przywództwo tego kraju odpowiada za popełniane w Auschwitz zbrodnie. Tymczasem na filmie słowo “Niemcy” nie pada ani razu.
   W spocie wzięło udział 18 z 27 komisarzy. Nie pojawił się polski komisarz ds. rolnictwa Janusz Wojciechowski z PiS. Osoba z jego otoczenia przekazała RMF FM, że jego nieobecność w spocie związana była m.in. z podpisem, który się pojawił na nagraniu. Nie wiadomo jednak, czy polski komisarz zaprotestował i czy próbował poprawić urzędników KE.

   (Visited 9 times, 1 visits today)
   realmidi
   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   Latest Posts

   PRODUKCJE TELEWIZJI "POMOST"

   Pozostać w kontakcie

   Aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami, ofertami i ogłoszeniami specjalnymi.

   Video News