web analytics
23.9 C
Nowy Jork
środa, 19 czerwca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   PRZED OGLĄDANIEM VIDEO,FILMÓW WYŁĄCZ RADIO(niebieski kwadrat)

   Najnowsze posty

   Rozwój Polski i naszych małych ojczyzn

   Odsłony: 32

   Rozwój Polski i naszych małych ojczyzn
   Tylko z PiS-em
   W Skarżysku- Kamiennej w Patio Miejskiego Centrum Kultury, w dniu 14 marca br. miała miejsce konwencja wyborcza KWW Prawa i Sprawiedliwości. W trakcie tego spotkania, przedstawiono kandydatów na radnych do sejmiku województwa świętokrzyskiego oraz kandydatów na radnych powiatowych i miejskich. W tym też czasie, miało też miejsce oficjalnie poparcie dla Mariusza Bodo ubiegającego się o urząd prezydenta miasta Skarżyska-Kamiennej.
   Gdy przemawiała Anna Krupka
   Po uroczystym odśpiewaniu Hymnu Polskiego, ( nikt nie siedział tak jak w polskim sejmie), głos zabrała pani poseł z PiS-u Anna Krupka. Poruszyła ona znaczenie rozwoju każdego regionu naszego kraju, w tym też regionu świętokrzyskiego dla dobra wspólnego nas wszystkich. Wyraziła ona przy okazji wdzięczność za możliwość dialogu z ludźmi zaangażowanymi w oddaną pracę dla rozwoju poszczególnych miast Polski. Wiąże się to oczywiście z wielkim oddaniem ze strony członków PiS w tej kwestii, ich doświadczeniem, pracowitością oraz kompetencjami. W trakcie tej przemowy, pani Krupka wymieniła osoby prezentujące różne dziedziny życia publicznego, a które teraz ubiegają się o fotel radnego, by móc swoje kompetencje przełożyć dla sprawy dobra publicznego.
   Osiągnięcia radnych PiS-u
   Anna Krupka, podkreśliła osiągnięcia radnych z PiS, które były bardzo zauważalne w poprzednich latach naszego kraju i naszych małych ojczyzn. Przedstawiła ona przede wszystkim projekty infrastrukturalne i szereg różnych inwestycji, w które ogromny wkład włożyli radni wspomnianej partii. Mowa jest tutaj o służbie zdrowia, ochronie środowiska, a także o pomocy społecznej. W tym miejscu podkreśliła ta pani, szczególne działania na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych. Anna Krupka zapewniła również, że jej partia stoi na solidnych fundamentach i nie obiecuje czegoś czego nie może spełnić lub dotrzymać słowa. Jej nadzieją jest konsekwencja i realizacja danych Polakom obietnic.
   Walcząc w wyborach do rady miasta, powiatu i sejmików musimy my Polacy udzielać poparcia Polakom- Patriotom, dla których dobro narodowe i dobro naszych regionów jest wartością nadrzędną. Oni oddają serce dla wolności i rozwoju naszej Ojczyzny, nie obiecując czegoś czego nie mogą zrealizować.
   —————–
   Artykuł opracowała redaktor,dziennikarka

   Ewa Michałowska- Walkiewicz

   (Visited 882 times, 1 visits today)
   realmidi
   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   Latest Posts

   PRODUKCJE TELEWIZJI "POMOST"

   Pozostać w kontakcie

   Aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami, ofertami i ogłoszeniami specjalnymi.

   Video News