web analytics
12.3 C
Nowy Jork
poniedziałek, 4 marca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   Odsłony: 0

   Wymieciono w Pałacu Saskim

   Musisz zobaczyć

   realmidihttps://radiopomost.pl
   redaktor radia i telewizji POMOST

   Odsłony: 17

   Rewolucja kadrowa w spółce Pałac Saski
   Jak wynika z pisma, uchwałą zgromadzenia ze stanowisk odwołani zostali: prezes Pałacu Saskiego Jan Edmund Kowalski, wiceprezes ds. finansowych Robert Cicirko oraz członek zarządu Robert Bernisz. Nowym prezesem spółki mianowano Jana Zajączkowskiego. Według naszych informacji, usuwani członkowie zarządu mają otrzymać oficjalnie swoje odwołania w poniedziałek ok. godziny 10.00.
   Z kolei w radzie nadzorczej nie będą zasiadać już Rafał Wiśniewski, Michał Pelczarski i Robert Chmielarczyk. Ich miejsce zajmą Aleksander Galos (wskazany przez premiera), Joanna Bęza-Bojanowska (wskazana przez ministra finansów) oraz Katarzyna Olesiak (wskazana przez ministerstwo kultury i dziedzictwa narodowego).
   Ministerstwo w oficjalnym komunikacie, już po publikacji Money.pl, poinformowało, że zmiany w zarządzie Pałacu Saskiego zostały wprowadzone “w trosce o prawidłowe wydatkowanie środków publicznych oraz kierując się wolą należytej realizacji inwestycji”.
   Więcej na ten temat u źródła artykułu……..

   (Visited 17 times, 1 visits today)
   realmidi

   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   Zgłoś się na porezentera w naszym radio POMOST

   Zgłoszenie na Prezentera

   ZOSTAW ODPOWIEDŹ

   Najnowsze artykuły