web analytics
23.9 C
Nowy Jork
środa, 19 czerwca, 2024

Buy now

RADIO I TELEWIZJA "POMOST"

POLSKIE NIEZALEŻNE RADIO I TELEWIZJA "POMOST" NALEŻY DO GRUPY STUDIA NAGRAŃ IM.GARY MOORA,ZAREJESTROWANE W CZŁUCHOWIE WOJ. POMORSKIE NIP-8431515948,REGON - 220564778

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

SŁUCHAJ RADIO POMOST

Trwa ładowanie, proszę czekać

Ładowanie...

Ładowanie...

   PRZED OGLĄDANIEM VIDEO,FILMÓW WYŁĄCZ RADIO(niebieski kwadrat)

   Najnowsze posty

   Wzywają widzów do protestów

   Odsłony: 26

   “Zaprotestuj, wszystko w Twoich rękach” – namawia prezenterka programu “Info Dzień” w TVP Info Monika Majewska. O co chodzi? O rzekomy “zamach koalicji Tuska” na polskie media. Histeria dziennikarzy TVP przybiera na sile.
   Do dziennikarzy i kierownictwa TVP dotarł fakt, że władza PiS się kończy. I zaczynają obawiać się o swój los. Od kilku tygodni alarmują więc o szykowanym przez opozycję “zamachu na media”. I apelują do widzów o obronę “polskiej telewizji”. Przygotowali nawet specjalny numer telefonu i adres e-mail, na który można wysyłać wyrazy wsparcia.
   W poniedziałek w programie “Info Dzień” w TVP Info zaprezentowano widzom specjalny materiał, w którym przestrzegano ich przed tym, co ma się wydarzyć po dojściu opozycji do władzy. – Politycy PO zapowiedzieli, że zamknięty ma zostać program TVP Info. Nie wiadomo jaki los spotka rozgłośnie Polskiego Radia i oddziały terenowe TVP, dzięki którym widzowie poznają wiadomości ze swoich regionów – zapowiedziała materiał prowadząca program Monika Majewska. A na pasku widzowie mogli zobaczyć napis: “Koalicja Tuska szykuje zamach na polskie media”.
   “Widzowie stracą dostęp do wielu informacji”
   Z materiału Dominika Cierpioła dowiadujemy się, że TVP, podobnie jak “inne spółki Skarbu Państwa”, przeprowadziła wiele inwestycji, które “zwiększyły jej wartość” (ostatnie inwestycje, to między innymi nowe studia Teleexpresu i Panoramy). “Ale ten proces może być zahamowany, bo politycy, którzy dziś chcą tworzyć rząd, nie ukrywają, że chcą zlikwidować markę TVP” – stwierdza lektor. A jako dowód przypomina widzom jedno z wystąpień Rafała Trzaskowskiego, w którym ten zwraca się do dziennikarzy TVP Info: “śpieszcie się zadawać pytania, bo niewiele tygodni już zostało”.

   Więcej na ten temat czytaj tu………..

   (Visited 15 times, 1 visits today)
   realmidi
   Author: realmidi

   redaktor radia i telewizji POMOST

   Latest Posts

   PRODUKCJE TELEWIZJI "POMOST"

   Pozostać w kontakcie

   Aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami, ofertami i ogłoszeniami specjalnymi.

   Video News